Участь в обласному етапі Міжнародного конкурсу

7 грудня 2019 року на базі комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа № 38» відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому продемонстрували знання різних розділів науки про мову, а також свої творчі здібності студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Української медичної стоматологічної академії, Полтавської державної аграрної академії, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» представляли на конкурсі Лобко Ірина, студентка групи 301-ГФ гуманітарного факультету; Дмитрюк Софія, студентка групи 201-ГФ гуманітарного факультету; Толочин Михайло, студент групи 102-ТН Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки

ІІІ місце на обласному етапі конкурсу виборола студентка гуманітарного факультету групи 301-ГФ Лобко Ірина (науковий керівник – к.філол.н., доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Дерев’янко Л. І.). Студентка успішно виконала завдання й написала твір-роздум на тему «Як заборони й утиски української мови позначилися на її сучасному стані». У січні 2020 року вона візьме участь у ІV (Всеукраїнському) етапі Міжнародного конкурсу.

Щиро вітаємо Ірину із вагомою заслуженою перемогою та зичимо нових здобутків і творчих успіхів!

Кафедра українознавства, культури

та документознавства