Стали відомі переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

4 грудня 2019 р. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність». У ньому змагалися 14 студентів-документознавців ІІ–V курсів, які продемонстрували високий рівень сформованості теоретичних знань і практичних умінь, а також виявили здатність до системного й творчого розв’язання професійних завдань.

Студенти виконували завдання, що містили питання з навчальних дисциплін бакалаврського й магістерського рівнів вищої освіти за своєю спеціальністю.

За результатами переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади стали:

І місце – Примак Наталія, студентка групи 401-ГД, Дяченко Катерина, студентка групи 501-ГД;

ІІ місце – Олійник Анастасія, студентка групи 201-пГД, Стороженко Любов, студентка групи 501-ГД;

ІІІ місце – Панченко Ірина, студентка групи 301-ГД, Хлєбаліна Ольга, студентка групи 201-ГД, Катуніна Анастасія, студентка групи 501-ГД.

Щиро вітаємо переможців і зичимо нових здобутків та творчих успіхів!

Кафедра українознавства, культури

та документознавства