Гуманітарний факультет

Команда політехніки увійшла до ТОП-5 найсильніших студентських футбольних команд України

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» увійшла до п’ятірки найкращих команд ХІХ Чемпіонату України з футболу серед команд ЗВО сезону 2019-2020 року. Також найкращим воротарем Чемпіонату став студент політехніки Костянтин Солобчук.

Команда політехніки увійшла до ТОП-5 найсильніших студентських футбольних команд України

Упродовж 19 – 20 жовтня у селищі Віта Поштова Києво-Святошинського району на базі Національної академії внутрішніх справ тривали матчі фінальної частини ХІХ Чемпіонату України з футболу серед студентських команд закладів вищої освіти, де розіграли призові трофеї сезону 2019 – 2020 років. До четвірки кращих команд країни увійшли – СК «КНТЕУ – Меркурій» (м. Київ), ФК «Тернопіль – Педуніверситет» (м. Тернопіль), «Полтавська політехніка» (м. Полтава») та «НАВС» (м. Київ). У півфінальних поєдинках команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» поступилася сильнішим супротивникам – «НАВС» (м. Київ) та «Тернопіль – Педуніверситет» (м. Тернопіль).

Четвірка лідерів сезону визначилася наступним чином:

  • «НАВС» (м. Київ) ( I місце);
  • СК «КНТЕУ – Меркурій» (м. Київ) ( II місце);
  • «Тернопіль – Педуніверситет» (м. Тернопіль) ( III місце);
  • «Полтавська політехніка» (м. Полтава») ( IV місце).

За вагомий внесок у розвиток та популяризацію студентського футболу, фізичної культури та спорту в студентському середовищі Почесною грамотою Всеукраїнська Футбольна Асоціація Студентів відзначила керівника відокремленого підрозділу ВГО «Студентська спортивна спілку України» у Полтавській області, ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка, професора Володимира Онищенка.

«Хлопці, я вами надзвичайно пишаюсь! Ось це справжній спортивний характер і воля до перемоги! Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» увійшла до п’ятірки найкращих команд ХІХ Чемпіонату України з футболу серед команд ЗВО сезону 2019-2020 року, посівши 4 місце зі 124! Вперше в історії студентська команда Полтавської області взяла участь у Чемпіонаті України й посіла чільне місце серед найсильніших команд!

Гравці Полтавської політехніки успішно дебютували, продемонструвавши сильний командний дух та злагоджену гру під час відбіркових та півфінальних матчів. А студент групи 401 – ГЗ факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Костянтин Солобчук став кращим воротарем Чемпіонату.

У нашому університеті приділяється належна увага розвитку студентського спорту – кожного року відкриваємо нові багатофункціональні спортивні майданчики, поля для міні-футболу та волейболу, баскетболу, організовуємо проведення флешмобів, святкуємо Міжнародний день студентського спорту. Чітко усвідомлюємо той факт, що виховувати майбутніх чемпіонів непросто, тож заохочуємо студентську молодь до занять улюбленим видом спорту, мотивуємо та надихаємо власним прикладом. Науково-педагогічні працівники та студенти університету мають можливість зіграти в товариські футбольні матчі.

В умовах карантинних обмежень рухова активність набула особливого значення, тож студенти факультету фізичної культури та спорту популяризують здоровий спосіб життя, запускаючи різноманітні челенджі у соціальних мережах і створюють мотивуючі відео.

Щиро дякую Всеукраїнській Футбольній Асоціації Студентів і особисто її Президенту, народному депутату України – Іванові Крульку, за відзначення мене як керівника відокремленого підрозділу ВГО «Студентська спортивна спілку України» у Полтавській області і ректора за вагомий внесок у розвиток та популяризацію студентського футболу, фізичної культури та спорту в студентському середовищі. Це дуже почесно. Полтавська політехніка, вперед до перемоги!», – привітав керівник відокремленого підрозділу ВГО «Студентська спортивна спілку України» у Полтавській області, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Онищенко.

У церемонії нагородження переможців та призерів ХІХ Чемпіонату України з футболу серед студентів участь взяли: Президент Всеукраїнської Футбольної Асоціації Студентів, народний депутат України Іван Крулько та Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва, Віце-Президент Всеукраїнської Футбольної Асоціації Студентів Вадим Місюра. Спортивними кубками, грамотами та дипломами нагородили кращих гравців та ректорів команд-учасниць «фіналу чотирьох».

«Хочу щиро подякувати усім учасникам фінальної частини Чемпіонату за енергійність та наполегливість, завдяки спільним зусиллям, навіть у таких складних умовах, ми визначили нового чемпіона змагань. Окрема подяка ректору Національної академії внутрішніх справ Володимиру Чернєю за можливість провести змагання у такому чудовому спортивному залі. Щире вітання новим чемпіонам, нехай здобуті вами золоті медалі поповнять скарбничку спортивних нагород академії.

Надзвичайно приємно, що до участі у футбольних змаганнях все активніше долучаються провідні українські університети, тому наше завдання – розвиток студентського спорту в Україні за будь-яких умов буде реалізовано», – наголосив Президент Всеукраїнської Футбольної Асоціації Студентів, народний депутат України Іван Крулько.

Своїми враженнями про гру поділився Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва, Віце-Президент Всеукраїнської Футбольної Асоціації Студентів Вадим Місюра: «Дуже приємно констатувати той факт, що до фіналу дійшли найдостойніші команди-учасниці, які продемонстрували високий рівень гри та змагань, а Національна академія внутрішніх справ у дебютному для себе чемпіонаті України здобула золоті медалі. Твердо переконаний, ваш приклад мають наслідувати команди провідних київських та українських закладів вищої освіти».

Вітаємо команду політехніки з успішним дебютом на XIX Чемпіонаті України з футболу серед команд закладів вищої освіти.

Бажаємо нових спортивних звершень та перемог!

Медіа – центр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»