В університеті відбувся І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

27 листопада в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Такий захід сприяє виявленню творчо обдарованих особистостей, розвитку їхнього потенціалу, вихованню у молодого покоління поваги до мови й традицій українського народу.

20191127_171646

Щиро вітаємо Ірину Лобко – студентку 3-го курсу гуманітарного факультету та Тетяну Дорохову – студентку 1-го курсу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту з високими результатами. Бажаємо творчого натхнення, невичерпної енергії на шляху до нових перемог і звершень!