Відбувся обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

14 грудня Полтавська загальноосвітня школи І – ІІІ ступенів № 37 гостинно відчинила двері для учасників ІІІ (обласного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед конкурсантів – студенти полтавських вишів, які у формі твору-роздуму виклали свої думки на теми: «Героям українського війська – Шевченкове слово» та «Космос генія Тараса Шевченка». Такий захід сприяв глибокому осмисленню пророчої, завжди актуальної творчості Великого Кобзаря, усвідомленню того, що слово – могутня зброя, здатна підносити людський дух і допомагати вистояти в найтяжчих умовах.

Шевч4

Оригінальні завдання, які стосувалися біографічних даних українського генія, дали змогу виявити ерудитів і спонукали до нових цікавих пошуків та досліджень.

Щиро вітаємо Ірину Лобко – студентку 3-го курсу гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (науковий керівник – доцент кафедри українознавства, культури та документознавства, к.пед.н. Тетяна Ісаєнко), яка виборола ІІІ місце в конкурсі. Бажаємо творчого вогнику, натхнення, не зупинятися на досягнутому, впевненості та наполегливості на шляху до нових перемог у ІV (всеукраїнському) етапі, який відбудеться в лютому наступного року!

PSFix_20191215_184715